Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka a historie turnaje

27. 1. 2012

4. ročník fotbalového turnaje kategorie U9 „Kohoutovický pohár“

Vážení přátelé,
     náš turnaj se stal již tradičním zakončením fotbalové sezóny a zároveň poděkováním hráčům kategorie U9, kteří odcházejí do starší přípravky. Pro všechny, kteří jste se již některých námi pořádaných turnajů zúčastnili, i pro ty, kdo svoji účast zvažujete poprvé, připravujeme v tradičním termínu další ročník fotbalového soupeření malých fotbalových nadějí.  
     Turnaj proběhne v neděli 17. 6. 2012 na travnatém hřišti Tatranu Kohoutovice, ve sportovním areálu na Voříškově ulici. Pro všechny zúčastněné týmy budou připraveny hodnotné ceny, medaile pro všechny účastníky, poháry pro nejlepší týmy, individuální ceny pro nejužitečnější hráče z každého celku a mnoho dalších ocenění. Vítězný celek si odnese kompletní sadu dresů, dalšími týmovými cenami budou např. fotbalové míče, sportovní lahve, atp.
 Historie turnaje
     S nápadem uspořádat tento turnaj jako formu ukončení sezóny a zároveň rozlučku s mladší přípravkou pro hráče kategorie U9 jsme poprvé přišli na jaře roku 2009. První turnaj se uskutečnil 14. 6. 2009, a přestože se jednalo o první ročník, setkal se s kladným ohlasem jak u hráčů, tak i u rodičů, trenérů a funkcionářů zúčastněných celků. Bylo rozhodnuto v této tradici pokračovat, a tak se z původně skromné záležitosti postupně stalo prestižní soupeření celků nejen z brněnské aglomerace, ale i mimobrněnských týmů.
     Ve třetím ročníku své síly poměřili soupeři z Jihomoravského, Zlínského kraje a z Kraje Vysočina. Pro velký zájem dalších celků jsme se rozhodli pojmout turnaj jako celorepublikový, oslovujeme i mnoho kvalitních slovenských mužstev. Věříme, že jeho sportovní úroveň a organizační kvalita Vás přesvědčí a budeme moci v našem krásném areálu přivítat Vás i vaše svěřence. Pokud tedy držíte v rukou tento propagační materiál, jste na náš turnaj srdečně zváni.
Medailisté „Kohoutovického poháru“

1. ročník – 14. 6. 2009
2. ročník – 20. 6. 2010
3. ročník – 11. 6. 2011
1. Tatran Kohoutovice
1. Zbrojovka Brno
1. SK Líšeň
2. Zbrojovka Brno
2. FŠ Třebíč
2. Tatran Kohoutovice
3. SK Tuřany
3. Svratka Brno
3. ČAFC Židenice  

                                                            Zázemí
     Sportovní areál TJ Tatran Kohoutovice se nachází na západním okraji Brna, jeho součástí je fotbalové hřiště a tenisové kurty. Rozlehlé lesy v jeho bezprostředním okolí zaručují zdravý a klidný pobyt. Areál poskytuje útočiště pro více než 400 aktivních členů. Jsou zde dvě restaurace, šatny a další zázemí, potřebné pro bezvadný sportovní provoz. Součástí tělovýchovné jednoty je také cyklistický oddíl. Informace o dění poskytují stránky www.tatrankohoutovice.cz.
Fotbalový oddíl
     V rámci fotbalového oddílu je v současnosti činných 10 týmů. Po dvou celcích mají kategorie mladší přípravky, starší přípravky, žáků, dorostu i mužů. Aktuálně je ve fázi zrodu také dívčí tým, můžeme se tedy těšit, že naše řady rozšíří i ženy. A tým mužů, oba dorostenecké i žákovské celky hrají krajské soutěže, B tým mužů a všechny přípravkářské celky se účastní soutěží MěFS Brno – město. Nejvýraznější úspěch si připsal A tým v sezóně 2004 – 2005, kdy hrál MSFL, v současnosti hraje I.B třídu, dorostenci úspěšně bojují v krajském přeboru a žáci na tuto soutěž útočí z čelních příček I. třídy. Z přípravkářských celků je největším úspěchem vítězství starší přípravky v městském přeboru a následně i v krajském finále na jaře roku 2011.  
Voříškova 864/59, 623 00 Brno - Kohoutovice
Souřadnice GPS: 49°11'57.664"N, 16°32'5.700"E
Kontakt na organizátory turnaje:
Svatopluk Kreidl, tel: 602 528 064, e-mail: skreidl@koop.cz
Tomáš Faitz,          tel: 776 030 604, e-mail: tfaitz@centrum.cz
 
 Pozvánka na turnaj mladší přípravky kategorie U9
 
Srdečně Vás zveme na 4. ročník turnaje
„Kohoutovický pohár“, který se uskuteční v areálu
FO Tatranu Kohoutovice dne 17. 6. 2012
 Turnaj je určen pro hráče narozené po 1. 1. 2003, počet hráčů 5 + 1,
hřiště 45 x 30 m, branky 5 x 2 m.
 Předpokládaný systém turnaje: 16 týmů ve 4 skupinách,
poté čtvrtfinálové skupiny a zápasy o umístění. 
 Vaše přihlášky očekáváme na adrese:skreidl@koop.cz, nejpozději 20. 4. 2012
                 Za organizační výbor turnaje: Svatopluk Kreidl, tel.: 602 528 064
                                                                Tomáš Faitz, tel.: 776 030 604